Ілля

Викладач англійської

Привіт усім!

Вже з самого дитинства я полюбив англійську. Саме тому із задоволенням ділюся зі своїми студентами цією пристрастю і намагаюся пробудити в них щиру любов до мови. Тільки по-справжньому захоплена людина здатна досягти великих успіхів!
Головне на моїх заняттях – це дружня атмосфера в аудиторії. Щоб освоїти мову – потрібно її полюбити. У нас не буває нудно, тому що на заняттях ми не просто вивчаємо підручник, а слухаємо англійські пісні, дивимося відео та ділимося враженнями від того, що нас оточує. Мови не будуть вас лякати, якщо ви вмієте сміятися над труднощами. Ну а якщо не вмієте, ми вас навчимо!

Додаткова інформація:

-Учасник програми Work and Travel 2013 (США, Вашингтон)
-Призер Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни „Прикладна лінгвістика“
-Призер Всеукраїнського конкурсу досліджень із соціолінгівстики

Ольга

Викладач англійської

Пам’ятаєте гру в асоціації? Давайте зіграємо. Отже, слово «школа». Хмм, нуднувато. Давайте спробуємо інше – «урок англійської». Сірувато і занудно. А ось асоціації наших студентів на ці ж самі слова: «супер», «класно», «захоплююче»!

Я по вуха закохана в іноземні мови і з радістю ділюся цим своїм захопленням. Постійно намагаюся підвищувати свій рівень завдяки постійній практиці з носіями мови. Це допомагає мені знаходитися в постійному тонусі, який завжди позитивно відображається на якості проведених занять.

Додаткова інформація:

-Учасник стажувань міжнародної програми AIESEC в Туреччині
-Учасник програми “Ferienjob in Deutschland”
-Віце-президент програми волонтерських стажувань AIESEC у Луцьку
-Учасник Youth Speak Forum на підтримку глобальних цілей ООН

Мирослава

Викладач німецької

Guten Tag!

Я філолог і не уявляю своє життя без німецької мови та спілкування з цікавими людьми. Кожен день намагаюся дізнаватися щось нове про культуру Німеччини. Кожен свій день починаю з посмішки, так як впевнена, що це запорука прекрасного дня! Буду рада розділити з вами приємні моменти на наших уроках. Німецька – це класно і весело! Побачимося на заняттях!

Додаткова інформація:

-Учасник стажувань міжнародної програми AISEC в Хорватії (викладач німецької мови)
-Учасник культурної програми обміну Arbeitsjahr in Deutschland
-Письмовий перекладач наукової документації

Яна

Викладач англійської

За час викладання англійської мови зрозуміла кілька важливих речей: на заняттях має бути весело, легко і цікаво, незалежно від того, учневі 2 роки або 50 років. Саме ці три чинники стали основними при виборі методів і принципів, за якими я працюю. Крім того, я намагаюся прищепити любов до культури країни, мову якої викладаю, і роблю все можливе, щоб мої студенти закохалися в неї інавчилися розуміти її логіку і красу. Напевно, саме тому особливий акцент роблю на розмовну мову та вимову ! Головне пам’ятати, що вивчення мови – це можливість відкрити більш барвистий світ і отримати можливість змінити життя!

Додаткова інформація:
-Перекладацька практика в м. Халкідікі (Греція)
-Автор статті “Переклад власних назв з англійської мови на українську

Анастасія

Викладач польської

Життя і навчання в Польщі дали мені колосальний досвід, яким я тепер ділюся з іншими. Вік учнів абсолютно різний – від 8 до 65 років. У своїй програмі я роблю акцент на практичну частину – розмовну мову. На заняттях ви дізнаєтеся про історію та географію країни, культуру, традиції Польщі. Все це потрібно для того, щоб краще “відчути мову”. Якщо коротко, то поглиблений курс навчання виглядає так: спочатку мене слухаєте ви, потім вас слухаю я, періодично виправляючи, а потім вас слухають всі інші.

Додаткова інформація:
-Учасник “Літньої школи польської мови та культури “Полонікум” при Варшавському університеті на мовному рівні С1, Варшава, Польща.
-Викладач курсу української мови для польськомовних студентів в Академії імені Яна Длугоша, Ченстохова, Польща.
-Учасник Літньої школи слов’янських студій при Університеті Масарика в Брно, Чехія та здобуття сертифікату з чеської мови на рівні В1.
-Учасник семестрового навчання за програмою Ерасмус+ у Люблінському католицькому університеті Яна Павла ІІ, Люблін, Польща

Христина

Викладач німецької та англійської

Для мене німецька мова – більше, ніж професія. Ця мова є унікальна, і я з великим задоволенням і з великою віддачею навчаю своїх студентів. На занятті використовую комунікативну методику, звертаючи особливу увагу на вимову і граматику. Полюбляю працювати з різними учнями, незалежно від віку та багажу знань. Вірю в можливості кожного учня. Я особисто перепробувала безліч методик і підходів до навчання і маю відмінний арсенал для того, аби після проходження навчання кожен міг спокійно пакувати валізи закордон.

Додаткова інформація:
-Член молодіжної організації громадянської освіти Youth in Action
-Учасник конференцій з питань європейської інтеграції

Марія

Викладач англійської та німецької

Як влучно зазначив австрійський філософ Людвіг Віттгенштайн, “Культура мовлення – це відображення культури мислення”.
Саме вивчення іноземної мови якнайкраще розширює власні горизонти.
Впевнена, що заняття з іноземної мови – двохсторонній процес самовдосконалення та -становлення як учня, так і викладача.
На заняттях ми дивимося навчальні і розважальні відео, говоримо про історію та культуру, слухаємо різножанрову музику і читаємо сучасну поезію. Разом з вами ми подолаємо мовний бар’єр, щоб відкрити для себе сучасну світ іноземної мови.
Per aspera ad astra !

Додаткова інформація:
-2013 – Практика в Sommerschule Goethe Institut (Мюнхен, Німечина)
-2014 – Робоча практика на підприємстві PERFACTUM (Розенхайм. Німеччина)
-2015 – Робоча практика на підприємстві MIELE Imperial (Бюнде, Німеччина)
-2015 – Стажування в DAAD Sommerschule (Хайдельберг, Німеччина)

Олена

Викладач польської

Czesc!
Я переконалась, що навчання живої розмовної мови – це ключ до її розуміння. На заняттях я роблю акцент на постановці правильної вимови і сприйняття іноземної мови на слух. Головне в моїй роботі, щоб слухачі по завершенню курсу могли без особливих зусиль висловлювати свої думки польською, з легкістю вступаючи в діалог з носієм мови. В OKLAND ви отримаєте якісну освіту в захоплюючій формі і, впевнена, знайдете нових друзів. Будемо раді бачити вас в нашому центрі!

Додаткова інформація:
-учасник обласних семінарів-практикумів вчителів польської мови;
-керівник тренінгів в рамках проекту “Транскордонний Центр Підтримки Ринку Праці”;
-учасник семінару для вчителів польської мови при Голові Спілки вчителів-полоністів України 21.06.2015 – 28.06.2015.

Анжела

Викладач польської

Вирішили поступати в польський ВУЗ? Не знаєте, як здати екзамен на карту поляка? Набридло тремтіти від страху на польській митниці? Не проблема! Допоможу з усім цим і не тільки!
Польська мова для мене є практично рідною, адже я почала вивчати її ще з дуже раннього віку. На своїх заняття багато уваги приділяю саме розмовній мові і сприйняття на слух, а в аудиторії у нас завжди дружня і тепла атмосфера, учні спілкуються і поза заняттями. Найприємніше в моїй роботі – бачити посмішки учнів і радіти їхнім успіхам!

Додаткова інформація:
-Член спілки вчителів-полоністів Волині
-Член товариства польської культури імені Єви Фелінської
-Закінчила курс польської мови при Люблінському інституті вдосконалення вчителів

Вікторія

Викладач англійської

Обожнюю свою роботу за те,що вона допомагає іншим удосконалюватись. Навчання проводжу як за традиційною, так і за комунікативною методикою. Намагаюся творчо підійти до організації викладання, часто знайомлячи учнів з елементами британської культури. На уроки постійно підбираю додаткові матеріали, які допомагають прекрасно справлятися з мовним бар’єром студентів.

Додаткова інформація:
-Лідер луцької літературної спілки “ALE” (літературний менеджмент, організація зустрічей з письменниками, літературна студія)
-Переможець олімпіади з прикладної лінгвістики Східноєвропейського Національного Університету ім. Лесі Українки
-Перекладач документальних фільмів ( англійська, німецька, польська)

Ірина

Викладач англійської

Hi there 🙂
Як справи? Добре? А зі знанням англійської будуть ще краще! Це ми вам обіцяємо. Особисто я маю великий досвід у сфері викладання англійської мови та знаю як зробити цей процес максимально захоплюючим. Я дуже люблю свою роботу, тому що викладання є однією з тих рідкісних професій, яка вимагає постійного розвитку. Тож давайте розвиватися разом!

Додаткова інформація:
-Учасник конференцій під егідою British Council
-Викладач спеціалізованого курсу англійської мови за професійним спрямуванням

#okland_teachers #okland_study #okland_daily