БІЗНЕС НІМЕЦЬКА

Німецька мова є однією з найбільш «затребуваних» європейських мов для ділового спілкування. Викладачі школи OKLAND розробили бізнес курс німецької мови спеціально для ділових людей, що дозволить Вам досягти максимальних результатів в мінімальні терміни. Ми знаємо, що Ви дуже зайняті, тому максимальна кількість матеріалу бізнес курсу німецької мови відпрацьовується і закріплюється на заняттях, а поза уроком Ви просто насолоджуєтеся результатом – спілкуючись з партнерами, виступаючи з доповідями, роблячи презентації німецькою мовою.

Основу курсу становить тематика, типова для всіх сфер бізнесу: ведення телефонних переговорів, домовленості про зустріч, замовлення товарів і послуг, поставки та рекламація, формулювання комерційних пропозицій, ділові поїздки, діловий етикет і т.д.

Бізнес курси німецької мови в Луцьку

У вас є бізнес партнери у Німеччині, Австрії, Швейцарії або Ліхтенштейні? Ви шукаєте постачальників або ринки збуту у цих країнах? Чи можливо просто плануєте там вести бізнес, працювати або навчатись? Але зіткнулись з проблемою – ваші знання німецької мови бажають кращого або відсутні взагалі. Тоді послуга бізнес курси німецької мови в Луцьку від центру вивчення іноземних мов «OKLAND», що роблять акцент на розвиток навиків саме ділового спілкування – те, що вам потрібно.

Для нас не важливий ваш вік, наші курси відкриті як для підлітків так і для пенсіонерів. Початковий рівень знання мови також не важливий, викладач підбере найбільш підходящий для вашого рівня і ваших цілей курс. Тест на рівень знання мови можна пройти і самостійно абсолютно безкоштовно у нас на сайті. Ми відкриті як для початківців, так і для тих, хто хоче підняти свої знання мови на якісно новий рівень. Якщо мову потрібно вивчити в дуже короткий термін – вам допоможе інтенсивний курс, за спеціальними ефективними методиками. Заняття з вивчення мови можливі як індивідуальні так і групові. Постійні тренінги розвивають як практичні навики спілкування розмовною мовою, так і сприяють розширенню лексики. Нашими викладачами використовуються сучасні методики, спрямовані на результат. А вартість бізнес курсів німецької мови в Луцьку нашого мовного центру доступна усім.

Мовні курси німецької, спрямовані на сферу бізнесу, допоможуть досягти ваших цілей. Ви зможете вести переговори спілкуватись з діловими партнерами, потенційними на теперішніми клієнтами без перекладача, краще розуміти їх і ефективніше доносити їм свою позицію, що дуже важливо ля бізнесу. Ви зможете вільно і безперешкодно спілкуватись на роботі чи під час навчання в німецькомовному середовищі, що безумовно сприятиме вашому успіху і кар’єрі. То ж не гайте часу і навчайтесь діловому спілкуванню німецькою мовою з центром «OKLAND» в Луцьку.