БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКА

Займаєтесь веденням свого бізнесу або працюєте в сучасній компанії? Хочете вивести бізнес на зовнішній ринок і збільшити кількість клієнтів? Не знаєте як співпрацювати із зарубіжними партнерами? Тоді Ви просто зобов’язані пройти бізнес-курс англійської в Луцьку в «OKLAND»!

Цей курс побудований на серії книг Business Result, які комбінують не тільки всі необхідні матеріали для успішного вивчення мови, а й також включають в себе потрібні поради для підприємців і топ-менеджерів різних напрямків. Цікаві та професійні адаптовані статті таких джерел, як the Guardian, the Times, the Financial Times допоможуть зробити вивчення ділової мови ще цікавішим. Під час навчання ви опрацюєте такі теми, як:

-робоче середовище;

-організація;

-маркетинг;

-фінанси;

-конкуренція;

-управління персоналом;

-мотивація;

-оцінка ризиків;

-вихід на міжнародний ринок

і багато іншого.

Хочемо зауважити, що Ви не просто завчите лексику, а навчитеся вільно нею оперувати і розуміти на слух, що говорить ваш співбесідник. Ми навчимо Вас правильно вести ділову переписку, робити комплексний аналіз даних, писати звіти і багато всього іншого.

Бізнес курси англійської мови в Луцьку

У вас є успішний бізнес і англомовні партнери іноземці? Вам доводиться спілкуватись з ними, вести ділові переговори? Для успішності бізнесу вам доводиться шукати поставників або клієнтів за кордоном? Але є одна перешкода – ви не можете ефективно спілкуватись з ними через незнання або недостатній рівень знання англійської мови? Це є серйозною проблемою! Звісно, завжди можна вдатися до послуг перекладача. Але це не завжди зручно, бо з одного боку це додаткові фінансові витрати, а з другого при перекладі можливе певне спотворення інформації, а окрім того у бізнесі ще й виникає додатковий ризик витоку і небажаного розголошення таємної комерційної інформації. Тай спілкуватись з партнером чи переконати клієнта напряму – завжди ефективніше. В такому разі вашу проблему можуть вирішити бізнес курси англійської мови в Луцьку він центру вивчення іноземних мов «OKLAND». Цей курс першочергово спрямований на вивчення мови саме для ділового спілкування, для ведення переговорів з бізнес-партнерами чи клієнтами і досягнення успіху у них.

Не важливий ваш початковий рівень англійської мови. Після його визначення з допомогою тесту викладач підбере спеціально для вас найоптимальніший курс. Для кращого засвоєння можливі індивідуальні заняття, а також тренінги з метою кращого засвоєння лексики та розвитку навиків спілкування, що у випадку бізнес курсу спрямовані насамперед на ділове спілкування. Якщо мову необхідно вивчити швидко і оперативно, може бути застосовано інтенсивний курс, заснований на передових методиках швидкого вивчення іноземних мов. Бізнес курс можливий і для підлітків і для початківців. Вартість курсу є доступною для більшості у місті Луцьк.

Запропоновані курси – шлях до успіху в міжнародному бізнесі. Адже тут головне – вміння правильно доносити інформацію, правильно розуміти отриману інформацію і ефективно переконувати. Після закінчення бізнес курсів англійської мови в Луцьку ви зможете безперешкодно розуміти своїх партнерів, вільно і впевнено розмовляти і переконувати англійською мовою.