АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ МАНДРІВНИКІВ

Навіщо Вам необхідно пройти спецкурс англійської для мандрівників?

Часто буває, що приїжджаючи в іншу країну Ви відчуваєте стрес через те, що не можете зрозуміти, що Вам говорять або не можете пояснити, що Ви хочете.

Наприклад, уявіть на хвилинку, що Ви опинилися в якомусь готелі за кордоном і хочете залишитися в ньому на деякий час. Ви не знаєте, як правильно пояснити адміністратору готелю, що хочете забронювати номер з тими зручностями, які Вас влаштовують.

Або уявіть, що Ви опинилися в розкішному ресторані закордоном, Вам принесли красиве і смачне на вигляд меню англійською мовою, але Ви не розумієте жодного слова в цьому меню і не знаєте, як замовити страву. Як в цьому випадку бути? Пройдіть спецкурс англійської для мандрівників в мовному центрі OKLAND і у Вас більше ніколи не виникне складнощів, питань і стресових ситуацій в чужій країні.

Такий спецкурс був спеціально розроблений викладачами мовного центру OKLAND для людей, які люблять подорожувати по всьому світу.

Запропонований спецкурс націлений на студентів рівнів А1 і А2, тобто на студентів початкових рівнів, і має на меті підготувати мандрівників до поїздок в інші країни. Спецкурс включає в себе такі теми, як “Орієнтування на місцевості”, “В аеропорту”, “В готелі”, “В ресторані”, “В магазині”,”В надзвичайних ситуаціях” і т.д. Протягом занять викладачі OKLAND використовують методичні книги, які включають в себе перераховані вище розділи, а також граматичні матеріали. Тривалість всього курсу становить 24 години. Заняття проводяться 2 рази в тиждень по 120 хвилин. Тобто за 6 тижнів Ви повністю проходите спецкурс для мандрівників і вже готові до поїздки!