МІЖНАРОДНІ ЕКЗАМЕНИ

Щоб студенти могли засвідчити свій рівень знання англійської мови, ми запропонували курс, сфокусований на підготовку до здачі іспиту з отриманням сертифікату міжнародного зразка. Власник такого сертифіката має можливість вчитися або працювати за кордоном. Багато роботодавців нашої країни за умови прийняття на роботу приділяють багато увагу на наявність сертифікату міжнародного зразка, що підтверджує рівень володіння англійською.

Курс підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови в мовному центрі OKLAND передбачає підготовку до наступних міжнародних екзаменів:

IELTS (International English Language Testing System) – визнаний у всьому світі міжнародний тест, що оцінює знання англійської мови. На даний момент це найбільш затребуваний і поширений тест англійської мови для навчання та імміграції до Великобританії, Австралії та Нової Зеландії. Іспит включає в себе 4 основні частини – тестування навичок говоріння (Speaking), сприймання мови на слух (Listening), читання (Reading) і письма (Writing). Кожна з частин може бути оцінена за шкалою від 0 до 9 балів. Існують два типи іспиту – Academic Test і General Test. 8000 організацій в 135 країнах світу визнають результати IELTS, при цьому кількість організацій з кожним роком зростає.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – стандартизований тест на знання англійської мови (в його північноамериканському варіанті), здача якого обов’язкова для неангломовних іноземців для вступу до вузів США і Канади, а також Європи і Азії. Internet-based Test (iBT) включає завдання не тільки на читання, аудіювання та письмову мову, але також на усне мовлення. У iBT-варіанті кожен з чотирьох розділів оцінюється по 30 бальній шкалі. Максимальна сума балів тесту дорівнює 120. TOEFL визнається в більш ніж 8500 вищих навчальних закладів 130 країн, що робить його найбільш поширеним тестом на знання англійської мови.

FCE (First Certificate in English) Міжнародний іспит для студентів, які планують працювати, здобувати освіту за кордоном або пройти профільні курси англійською мовою. У процесі підготовки студенти навчаться детально пояснювати свою точку зору, вести переписку на професійному рівні, писати доповіді, звіти і т.д., розуміти англійську мову в пресі і теле-радіорепортажах.

При підготовці ми використовуємо розроблені закордонними університетами та видавництвами навчальні комплекси: книги для студента, книги для викладача, аудіо матеріали, додаткові матеріали для індивідуального навчання, а також тести минулих років.