НІМЕЦЬКИЙ ІНТЕНСИВ

Треба вивчити німецьку, а часу обмаль? Тоді інтенсивний курс німецької мови саме для Вас!

Інтенсивний курс німецької мови дозволить вам за короткий період значно поліпшити навички усного мовлення. Ви зможете не тільки підтримати спілкування німецькою мовою в побутових ситуаціях, а й обговорювати поточні події в країні, спортивні та культурні заходи. Інтенсивний курс німецької мови дозволяє студентам вільно спілкуватися німецькою мовою, долати психологічний бар’єр і виходити на якісно новий рівень володіння німецькою мовою. Ви зможете говорити німецькою мовою жваво і яскраво.

Особлива структура інтенсивного курсу німецької мови дозволяє засвоювати більше інформації за більш короткий час. Інтенсивний курс німецької мови підходить як тим, хто вже вивчав німецьку мову так і тим, хто тільки починає її опановувати. При цьому інтенсивний курс німецької мови не відрізняється від основного за якістю засвоєння матеріалу. Як і при звичайному режимі навчання (2-3 заняття на тиждень), велика увага приділяється повторенню, якісної багаторазової практичному відпрацюванню вивченого матеріалу.

Перевага інтенсивного вивчення німецької мови обумовлено не тільки економією Вашого часу, але і високою ефективністю. Займаючись на інтенсивних курсах німецької мови, Ви максимально занурюєтеся в мовне середовище: відпрацьовуєте лексику, постійно слухаєте німецьку мову і спілкуєтеся на німецькій мові в групі і з викладачем, що і дає високі результати вже через 2-3 тижні !