ЗАГАЛЬНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Курси англійської мови для дітей 1-4 класів у мовній школі «OKLAND» базується на підручниках Super Minds. Цей посібник вважається одним з найкращих серед навчальних книг для дітей молодших класів. Super Minds був виданий видавництвом Cambridge. Завдяки цій книзі рівень знань дітей постійно збільшується швидкими темпам. В результаті батьки бачать ефективність і корисність курсу, а діти відчувають себе більш впевненими в знаннях і готові проявити їх на уроках в школі. Разом з підручником діти потроху вивчать головні навички читання, написання та вимови. Такі види вивчення плавно переходять з одного в інший у формі гри, що робить процес навчання більш цікавим для діток. Наші викладачі – це найкращі репетири англійської у Луцьку

Якщо ви хочете, щоб Ваша дитина опановувала мову з легкістю і цікавістю, не відчувала проблем з її вивченням в школі і подальшим вступом до профільного ВНЗ, запишіть її на дитячі курси англійської в центр «OKLAND». Ми набираємо дітей віком від чотирьох років. Це найкращий вік для того, щоб дитина почала освоювати іноземну мову з захопленням. Навчання проходить в міні-групах до 5 чоловік, де викладач приділяє належну увагу кожній дитині.

ЗАГАЛЬНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Вивчення англійської мови для підлітків в мовній школі «OKLAND» грунтується на підручниках Solutions та New Success видавництв OXFORD та PEARSON. Це різнорівневі підручники, в кожному з яких Ви знайдете цікаві теми для читання, письма, розмовної мови і слухання. Основною причиною, чому саме ми обрали ці підручники є посилена робота над вивченням розмовної англійської та поповненням словникового запасу. У цих книгах розкриті такі теми, як: сім’я, будинок, їжа, одяг, дозвілля, школа, географія, культура, подорожі та інше. Посібники побудовані таким чином, що будь-яка тема не може не зацікавити учня середньої школи, а додаткові відео, які входять в програму навчального курсу посприяють швидшому засвоєнню матеріалу.

ЗАГАЛЬНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Для студентів старшої категорії в «OKLAND» є окрема програма навчання, побудована на підручнику English File. Дана програма є виключно новою і інноваційною у вивченні англійської. Внаслідок своєї новизні, різноманіттю діяльності та захоплюючим відеоматеріалам, книгу з впевненістю можна охрестити новітнім інструментом для навчання.

Посібник English File поєднує вивчення англійської шляхом читання, говоріння, складання діалогів, аудіювання та виконання граматичних завдань. Він містить в собі численні відеоматеріали, що забезпечують краще сприйняття англійської мови! Дана книга створена для тих, хто бажає просто спілкуватися, застосовуючи лексику, з якою ви стикаєтеся щодня

Загальний курс англійської мови включає в себе 6 рівнів:

Beginner (початковий)

А 1 – Elementary (елементарний)

А 2 – Pre-intermediate (нижче середнього)

В 1 – Intermediate (середній)

B 2 – Upper-intermediate (вище середнього)

З 1 – Advanced (поглиблений)

Навчання на одному рівні триває 6-8 місяців. Вкінці кожного рівня Вам надається сертифікат

ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ЦЕНТРІ OKLAND - ЦЕ:

-Невеликі групи – до 7 осіб, зазвичай 4-5
-Висококваліфіковані викладачі, які регулярно підвищують свій рівень
-Сучасні методики викладання, постійне вдосконалення програм навчання
-Логіка замість зубріння
-Затишна домашня атмосферу
-Курси для будь-якого рівня підготовки – від початківців до досвідчених
-Групи для дітей і дорослих
-Індивідуальний підхід до кожного учня
-Безкоштовний пробний урок