КУРС ЗАГАЛЬНОЇ НІМЕЦЬКОЇ

Німецькою мовою говорить населення багатьох країн, серед яких Німеччина, Ліхтенштейн, Швейцарія, Австрія. І якщо Ви хочете працювати, вчитися або проживати в Німеччині, то Вам потрібно знати цю мову. І ми з задоволенням допоможемо Вам в цьому.

Вивчення німецької мови з нуля в мовному центрі OKLAND – це гарантія ваших успіхів у вивченні німецької мови.

ЗАГАЛЬНА НІМЕЦЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Для дітей молодшого віку в центрі «OKLAND» діє програма, вибудувана на книзі Planetino, а також додаткових матеріалах вчителя. В даному підручнику Ви побачите 3 частини, кожна з яких складається з 5 модулів по 4 теми. Дана структура книги допоможе краще спланувати заняття і полегшить дітям засвоєння матеріалу. По завершенню кожної теми вказується лексика, яка вживається на уроках. Крім основного матеріалу для вивчення німецької дітям надається можливість грати, вивчати історії, виконувати різні ігрові завдання і співати пісні на німецькій. Це буде стимулом для подальшого навчання німецької мови, а також дозволить краще запам’ятати інформацію.

ЗАГАЛЬНА НІМЕЦЬКА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Підліткам пощасливилось вивчати німецьку за програмою підручника Beste Freunde. Дана книга націлена на вивчення німецької мови передовими методами навчання, з огляду на побажання молоді. Нерідко старшокласникі люблять вчитися в компанії ровесників, звідси і цікава ідея авторів книги супроводжувати учнів персонажами в особі підлітків через всі рівні підручника. Протягом такого супроводу школярі дізнаються про сучасне життя, «беруть участь» у захоплюючих історіях на сторінках Beste Freunde, і все це в німецькомовному середовищі.

ЗАГАЛЬНА НІМЕЦЬКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Для дорослих учнів «OKLAND» рекомендує програму вивчення німецької по книзі Schritte. Даний підручник є надзвичайно популярним і важливим серед студентів, так як виділяється набором нових текстів, різноманітністю фотоматеріалів, величезним обсягом вправ і завдань на німецькій, які показують, наскільки вдало вони адаптовані до реалій сучасного життя. Головним у вивченні німецької мови за загальним курсом для студентів і молоді є різноманітний розвиток навичок комунікації, спілкування в побутових умовах. Для книги характерні особливі вправи на слухання і граматику, які забезпечують хороше розуміння німецької мови на слух і допоможуть правильно, будувати структуровані пропозиції на німецькій.