Сучасний бізнес не стоїть на місці, і ми це розуміємо. Щоб утримати закордонного замовника, щоб вміти вести з ним переговори і розуміти, що він говорить, як під час переговорів, так і під час coffee-брейків Вам просто необхідно володіти як мінімум англійською мовою. Тому фахівці мовного центру OKLAND створили окремий корпоративний курс, який допоможе Вам досягти цієї мети.

Корпоративний курс англійської мови в Луцьку передбачає як опрацювання базової англійської, так і вивчення спеціальної професійної лексики з тієї сфери, в якій працює Ваше підприємство.

Курс цікавий тим, що працівники компанії навчаються, так би мовити, «без відриву від виробництва», так як наші викладачі приїжджають в компанію і проводять заняття на території замовника. Заняття проводяться комплексно, опрацьовується і граматика, і лексика, і розмовна мова, і, звичайно ж, сприйняття англійської на слух.

Після закінчення даного курсу Ви і працівники Вашої компанії будуть відчувати себе в англомовному бізнес-середовищі, як риба в воді, що дозволить зміцнити колективний дух і підвищити престиж компанії в очах партнерів, клієнтів і майбутніх співробітників.