ПОТРІБЕН ПЕРЕКЛАД? ГАЙДА В OKLAND!

Кваліфікований переклад(чи то усний, чи то письмовий) є послугою, яку можуть надати тільки досвідчені, висококваліфіковані фахівці. Висока якість перекладів будь-якого рівня складності вам гарантує центр «OKLAND». Команда нашої школи складається з професіоналів з відмінною освітою і необхідною кваліфікацією, що володіють чималим досвідом виконання різноманітних перекладів

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

Завдяки високій якості нашої роботи, ми завжди готові виконати переклад технічний документів, що відповідає найвищим вимогам. Якість роботи забезпечується професійною вичитуванням і редагуванням. Використання сучасних програмних продуктів в області перекладів робить можливим збереження однакової термінології по всьому тексту.

Основні тематики перекладу:

-медицина;

-економіка;

-науково-технічні статті;

-легка і важка промисловість;

-агрокомплекс;

-юриспруденція і т.д.

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

Усний послідовний переклад – це один з видів усного перекладу, при якому мовець час від часу робить в мові паузи, необхідні перекладачеві для перекладу сказаного. Ці паузи, як правило, невеликі, так як професійний перекладач зазвичай вже під час звучання мови формулює переклад і під час паузи вимовляє його. Послідовний переклад вимагає спеціального і серйозного навчання і підготовки.

Усний послідовний переклад зазвичай використовується при проведенні заходів з відносно невеликою кількістю учасників. Даний вид перекладу дуже ефективний при «мобільному» характеру комунікації з великою кількістю переїздів, пересувань: при роботі на промислових об’єктах, переговорах з подальшими екскурсіями і т. д.

Заходи, зазвичай здійснювані за допомогою послідовного перекладу:

-Ділові перемовини

-Телефонні переговори

-Семінари, зустрічі, круглі столи з невеликою кількістю учасників

-Брифінги, прес-конференції

-Презентації, виставки, фуршети, святкові заходи

-Монтаж і налагодження обладнання з участю іноземного спеціаліста

-Проведення екскурсій для зарубіжних гостей, супровід делегацій

Ми з великим задоволенням допоможемо вам впоратися з будь-яким з цих завдань!

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ САМЕ НАС?

-Ми забезпечуємо стабільно високу якість перекладу

-Уважно ставимося до коментарів і побажань замовника

-Використовуємо сучасні технології на всіх стадіях робочого процесу

-Працюємо з постійними клієнтами без передоплати

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Підтвердіть, що ви не робот

Переклади на іноземну мову в Луцьку

З необхідністю перекласти той чи інший документ, статтю, відгук, презентацію на а іноземну мову професійно стикається багато хто. Послуга перекладу часто стає необхідною під час проведення переговорів, консультацій чи налаштуванням обладнання з іноземним спеціалістом, міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, фуршетів, екскурсій. Тому мовний центр «OKLAND» виконує професійні переклади на іноземну мову в Луцьку як усні, так і письмові.

Ми перекладаємо з української та російської (на українську і російську) на такі мови (з таких мов):

На англійську і з англійської мови, яка давно вже стала мовою міжнародного спілкування, головною мовою науки і IT;
На німецьку і з німецької мови, однієї з найпоширеніших мов у Європі, якою говорять у багатьох її країнах;
На польську і з польської мови, мови нашого найближчого європейського сусіда, з яким нас пов’язують історичні, культурні та економічні зв’язки.

Висококваліфіковані фахівці вашого центру забезпечать якісний переклад на іноземну мову або з іноземної мови в Луцьку текстів і матеріалів будь-якої складності. Ми готові швидко і професійно переклади:

Громадянських документів, як свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, довідка про доходи, рішення суду тощо, а також засвідчення цих документів;
Бізнес документів як різноманітні угоди, договори, статути підприємств, витяги із державних реєстрів, накладні та інші господарські документи та їх засвідчення;
Наукові, науково-технічні статті, технічні описи, інструкції та інша подібна документація;
Описи до різноманітних товарів та послуг.

Використання спеціального програмного забезпечення в процесі перекладів гарантує коректний переклад термінології і збереження її по всьому тексту. Наші спеціалісти працюють наступними тематиками:

Економіка та бізнес;
Юриспруденція і право;
Медицина;
Науково-технічна тематика;
Легка промисловість;
Агрокомплекс
та багато іншого.

Ціни на послуги письмового перекладу залежать від складності тексту, що і визначає в цілому вартість роботи. З постійними клієнтами працюємо без передоплати.

Крім письмового, ми пропонуємо послугу усного послідовного перекладу для заходів з невеликою кількістю учасників. Ми готові забезпечити переклад:

Ділових переговорів, як очних так і телефонних;
Семінарів зустрічей та круглих столів з невеликою кількість учасників;
Прес-конференцій та брифінгів;
Виставок та презентацій, святкових заходів;
Монтажу і налагодженню обладнання з участю іноземних спеціалістів.
Екскурсій та супроводу іноземних делегацій

Висока якість перекладу, максимальне врахування коментарів і побажань клієнта, використання сучасних технологій в роботі – основні наші переваги. Потрібен якісний переклад? Центр «OKLAND» до ваших послуг!