В ЯКИЙ ЧАС ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАНЯТТЯ У ЦЕНТРІ OKLAND?

Заняття проходять вранці, вдень або ввечері в будні і вихідні дні. Час і графік занять обговорюється з адміністрацією центру. В основному дорослі займаються у вечірній час після 18.00. Тим не менш, є варіанти ранкових і денних занять, які в більшості випадків зручні для дітей.

ЩО НЕОБХІДНО ВЗЯТИ З СОБОЮ НА ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ?

На перше заняття Вам буде потрібно взяти всього лише ручку і приємну посмішку. Роздаткові матеріали Вам будуть надані. Навчальні посібники Ви можете за бажанням купувати власноруч.

МЕНІ ДОВЕДЕТЬСЯ КУПУВАТИ ПІДРУЧНИКИ?

Не зовсім. В основному ми скидаємо всі необхідні навчальні матеріали на флеш-носії, які студенти дома роздруковують. За бажанням Ви, звичайно, можете купити навчальний комплект. Ми з радістю можемо Вас в цьому допомогти!

ЯКЩО ВИНИКАЮТЬ ПИТАННЯ ЩОДО НАВЧАННЯ, ДО КОГО СЛІД ЗВЕРНУТИСЯ?

Ви можете звернутися до адміністратора центру, який відповість з задоволенням на всі Ваші запитання.

ЯК ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ ЗНАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ?

Щоб визначити рівень знання іноземної мови, Ви можете пройти тест в нашому центрі. За результатами тесту ми визначимо відповідний для Вас підручник і групу.

ЯКИХ УСПІХІВ МОЖНА ДОСЯГТИ ПІСЛЯ 6 МІСЯЦІВ НАВЧАННЯ?

У наших стінах працюють прекрасні викладачі, які допоможуть Вам якісно вивчити іноземну мову. Однак пам’ятайте, що зусиль одного викладача недостатньо! Ви самі повинні максимально намагатися, щоб досягти бажаних результатів!

СКІЛЬКИ ТРЕБА ВЧИТИСЯ В ГРУПІ НА ОДИН РІВЕНЬ?

В середньому 6, максимум 8-9 міс.

З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ВЧИТИСЯ В ЦЕНТРІ?

У нашому центрі можна навчатися з 4 років.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?

У центрі використовується комплексний підхід до навчання. Викладачі постійно намагаються розвивати всі чотири навички (письмо, аудіювання, усне мовлення і читання). А також під час занять використовуються різноманітні навчальні ігри та фільми, що підігріває інтерес до навчання.

ЧИ МОЖНА ЗАЙМАТИСЯ ІНДИВІДУАЛЬНО ?

Безумовно! Ми підберемо програму, яка підходить саме для Вас, що прискорить процес навчання і засвоєння матеріалу.

ЧИ ІСНУЮТЬ ЗНИЖКИ НА ОПЛАТУ КУРСІВ?

Так. У нас існує постійний набір знижок акцій та спеціальних пропозицій. Про них можна дізнатися на сайті в розділі “АКЦІЇ” або зателефонувати в центр.

ЧИ Є В ЦЕНТРІ ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ ОКРІМ ЗАНЯТЬ?

Звичайно! У нашому центрі передбачений розмовний клуб з іноземної, на якому відпрацьовуються і закріплюються виключно розмовні навички. Також постійно проводяться тематичні вечірки, на яких Ви можете на собі пересвідчитися в цікавості позакласного вивчення мови.

ЯК ПЕРЕЙТИ ВІД ОДНОГО РІВНЯ ДО ІНШОГО?

Для переходу на більш високий рівень вивчення мови потрібно успішно здати підсумковий тест після закінчення даного рівня обраного курсу.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ?

Для нас найбільш важливим є вільне володіння вивченим матеріалом нашими студентами. Для моніторингу динаміки і результатів вивчення вибраної мови після кожного розділу підручника наші викладачі проводять проміжні тестування. Це необхідно робити для того, щоб зрозуміти над якими помилками студентів необхідно працювати.

ЧИ ІСНУЮТЬ ПРОБНІ ЗАНЯТТЯ В МОВНОМУ ЦЕНТРІ OKLAND?

Ми завжди раді новим студентам в нашому мовному центрі. Для того, щоб їм було легше адаптуватися і зрозуміти нашу методику навчання ми, звичайно, проводимо безкоштовні пробні заняття.

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Підтвердіть, що ви не робот