Ілля

Викладач англійської

Привіт усім!

Вже з самого дитинства я полюбив англійську. Саме тому із задоволенням ділюся зі своїми студентами цією пристрастю і намагаюся пробудити в них щиру любов до мови. Тільки по-справжньому захоплена людина здатна досягти великих успіхів!
Головне на моїх заняттях – це дружня атмосфера в аудиторії. Щоб освоїти мову – потрібно її полюбити. У нас не буває нудно, тому що на заняттях ми не просто вивчаємо підручник, а слухаємо англійські пісні, дивимося відео та ділимося враженнями від того, що нас оточує. Мови не будуть вас лякати, якщо ви вмієте сміятися над труднощами. Ну а якщо не вмієте, ми вас навчимо!

Додаткова інформація:

-Учасник програми Work and Travel 2013 (США, Вашингтон)
-Призер Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни „Прикладна лінгвістика“
-Призер Всеукраїнського конкурсу досліджень із соціолінгівстики

Інна

Викладач англійської

Привіт, мене звати Інна. Я викладаю англійську школярам, студентам і дорослим вже кілька років. Для кожного учня я створюю індивідуальний план занять з урахуванням його потреб. Я обіцяю Вам ефективні заняття з веселощами і крутими вигадками. Прекрасно розумію, що іноді вчити англійську зовсім нелегко, але Вам сподобається не просто розмовляти англійською, а й думати. You will love English!

Додактвова інформація:

– Участь в IV Міжнародній науково-практичній заочній інтернет-конференції “English for Specific Purposes” та Науково-практичній конференції “Перспективи розвитку наукових досліджень в XXI столітті”
– Автор статті “Вираження поняття простору засобами англійської фразеології (на прикладі соціальної мережі Facebook)”

Мирослава

Викладач німецької

Guten Tag!

Я філолог і не уявляю своє життя без німецької мови та спілкування з цікавими людьми. Кожен день намагаюся дізнаватися щось нове про культуру Німеччини. Кожен свій день починаю з посмішки, так як впевнена, що це запорука прекрасного дня! Буду рада розділити з вами приємні моменти на наших уроках. Німецька – це класно і весело! Побачимося на заняттях!

Додаткова інформація:

-Учасник стажувань міжнародної програми AISEC в Хорватії (викладач німецької мови)
-Учасник культурної програми обміну Arbeitsjahr in Deutschland
-Письмовий перекладач наукової документації

Катерина

Викладач англійської

Ніколи не хотіла бути вчителем , політика або сфера розваг здавалися ближчими. Сродна праця – підступна річ. Відверто заявляю педагогіка САМА мене знайшла. Обожнюю працювати on the spot адже ніколи не знаєш чого очікувати на занятті. Усім серцем вболіваю і поширюю альтерантивну методику викладання запозичену в бельгійських колег. Танці, співи, театральні постановки – мої знаряддя праці.

Додактвова інформація:
– Учасник стажувань міжнародної програми AIESEC в Єгипті 2015,2016.
– Учасник програми Work and Travel 2014.
– Учасник програми Erasmus + в Бельгії 2017-2018.

Анжела

Викладач польської

Вирішили поступати в польський ВУЗ? Не знаєте, як здати екзамен на карту поляка? Набридло тремтіти від страху на польській митниці? Не проблема! Допоможу з усім цим і не тільки!
Польська мова для мене є практично рідною, адже я почала вивчати її ще з дуже раннього віку. На своїх заняття багато уваги приділяю саме розмовній мові і сприйняття на слух, а в аудиторії у нас завжди дружня і тепла атмосфера, учні спілкуються і поза заняттями. Найприємніше в моїй роботі – бачити посмішки учнів і радіти їхнім успіхам!

Додаткова інформація:
-Член спілки вчителів-полоністів Волині
-Член товариства польської культури імені Єви Фелінської
-Закінчила курс польської мови при Люблінському інституті вдосконалення вчителів

Ягор

Викладач польської

Головне у вивченні іноземних мов – це мотивація. Не існує людей, що не здатні опанувати іноземну мову, є вмотивовані й не дуже вмотивовані люди. Звісно, комусь треба докладати менше зусиль, щоб дійти своєї мети, а комусь трохи більше. Саме тому на заняттях я створюю максимально комфортні умови, а також допомагаю вам віднайти та не втратити мотивацію. А ще я дуже щасливий, бо обожнюю свою роботу й понад 7 років навчаю людей польської, білоруської та української мов в університетах та мовних школах. І знаєте, що? За цей час я геть не втомився вигадувати для вас нові способи цікавого й зовсім не нудного вивчення іноземних мов, тож із нетерпінням чекатиму на вас в “Окленді”.

Додактвова інформація:

– Викладач польської мови в Мінському державному лінгвістичному університеті (Кафедрі швидкісного вивчення іноземних мов) 2016-2018
– Викладач польської та білоруської мов в СНУ ім. Лесі Українки
– Автор безкоштовних курсів української мови в Мінську

Ірина

Викладач англійської

Hi there 🙂
Як справи? Добре? А зі знанням англійської будуть ще краще! Це ми вам обіцяємо. Особисто я маю великий досвід у сфері викладання англійської мови та знаю як зробити цей процес максимально захоплюючим. Я дуже люблю свою роботу, тому що викладання є однією з тих рідкісних професій, яка вимагає постійного розвитку. Тож давайте розвиватися разом!

Додаткова інформація:
-Учасник конференцій під егідою British Council
-Викладач спеціалізованого курсу англійської мови за професійним спрямуванням

Андріяна

Викладач англійської та французької

Я переконалась, що навчання живої розмовної мови – це ключ до її розуміння. На заняттях я роблю акцент на постановці правильної вимови і сприйняття іноземної мови на слух. Головне в моїй роботі, щоб слухачі по завершенню курсу могли без особливих зусиль висловлювати свої думки іноземною, з легкістю вступаючи в діалог з носієм мови. В OKLAND ви отримаєте якісну освіту в захоплюючій формі і, впевнена, знайдете нових друзів. Будемо раді бачити вас в нашому центрі!

Додактвова інформація:
2017- Work&Travel (USA)
2018-стажування в France experience ( Nice)
2019-стажування в France experience ( Saint-Raphaël)

Марія

Викладач німецької

Як сказав відомий німецький поет Гете «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина!»
Сучасний світ дуже швидкоплинний і багатий на можливості, і дуже важливо вміти адаптуватися до нього і почувати себе успішним.
Ні для кого не є секретом, що знання іноземної мови відкриває перед тобою будь-які двері та руйнує будь-які кордони!
Якщо ти готовий – давай руйнувати їх разом

Додактвова інформація:
2015-2016 – участь в культурно-освітній програмі обміну (Мюнхен, Німеччина)
2018 – учасник Всеукраїнської Олімпіади з німецької мови
2018 – робоча практика в мерії міста Бюнде, Німеччина.
2018 – участь у Форумі Volyn Invest 2018 в якості перекладача
2019 – робоча практика у м.Магдебург, Німеччина.

Наталя

Викладач англійської

Я завжди мріяла пізнавати щось нове і саме це пов’язало мене з професією викладача . Переконана , що Вам цікаво дізнатись як легко і неординарно можна вивчати і сприймати іноземну мову. Жодних банальних «who is absent today ?». Англійська мова може звучати по-новому! Головна винагорода – це бачити захоплені очі учнів і відчувати, що ти справді робиш корисну справу. Моєю метою є створення унікальної атмосфери для продуктивного і веселого навчання і досягнення бажаних результатів.

Додактвова інформація:
– Учасник конференції TUTOR’S FORUM 2019
– Автор статті “Стратегії і тактики похвали в сучасній англійській мові”

Ірина

Викладач англійської

Привіт! Мене завжди захоплювало вивчення мов і те, як вони стають інструментом для відкриття нового світу. У студенські роки за кордоном я щодня користувалася англійською та польською мовами, пізнавала нових людей, їхню культуру і традиції. Це значно розширило моє світосприйняття і надало поштовх для подальших позитивних змін у житті. Отже, вивчення мов — це справа, якою варто займатися. Недарма ще Вольфганг Ґете казав: «Скільки мов ти знаєш — стільки разів ти людина».
Можливо, ти боїшся навіть починати через той дивний алфавіт? Або, ти вже починав вивчати англійську мову, не маючи жодного прогресу в розмові? Let’s break the ice together!

Додаткова інформація:
– Учасниця програми Work and Travel 2017, Нью-Йорк
– Випускник магістратури Uniwersytet Rzeszowski, 2019

Марія

Викладач англійської

Hello, it’s me
Практикую методику стресу. Зона комфорту? Зламана! Звучить як виклик? Are you ready to take it? Обожнюю живе спілкування і справжні емоції. Простота і безпосередність – рушії моєї системи викладання. English is not a skill to be mastered, it is a tool to discover world.xoxo

Додаткова інформація:
– Учасниця work and travel 2013
– Tesol specialization certificate (teaching adults English)
– Advanced Tesol certificate (teachers of English to speakers of other languages)
– Учасниця EYP (European Youth Parliament)

#okland_teachers #okland_study #okland_daily