МОВИ НАВЧАННЯ

Мовний центр «OKLAND» рекомендує пройти курси з вивчення англійської, польської та німецької мов всім бажаючим, від дітей до пенсіонерів. Відвідати курси іноземних мов ніколи не пізно! В «OKLAND» завжди працюють групи різних вікових категорій. Ми навчаємо дітей як молодшого так і старшого та середнього віку. У нас отримують знання студенти різних спеціальностей з різних навчальних закладів, ВНЗ, технікумів. Наші заняття відвідують так само і дорослі люди різних сфер діяльності та професій. Всі вони – наші учні, якими ми пишаємося. Тож досить втрачати час! Приєднуйтесь до нашої команди – запишіться на заняття прямо зараз!

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Підтвердіть, що ви не робот

Курси вивчення іноземних мов в Луцьку

Кажуть, що чим більше мов знає людина, тим більше разів вона є людиною. Вам потрібна іноземна мова для роботи або навчання? Ви відчуваєте незручність через неможливість розмовляти без перекладача з діловими партнерами по бізнесу? У вас виникають проблеми з працевлаштуванням через незнання чи недостатній рівень знання іноземної мови? Ви відчуваєте дискомфорт через труднощі у спілкуванні і порозуміння з оточуючим в закордонних подорожах? Вас дратує, що ви не можете дивитись в оригіналі іноземні фільми або серіали, а мусите чекати перекладу? Тоді послуга курси вивчення іноземних мов в Луцьку від мовного центру «OKLAND» – це саме те, що вам потрібно!
Ми пропонуємо наступні мовні курси:

-Курси англійської мови;
-Курси німецької мови;
-Курси польської мови.

У нас можливі наступні різновиди курсів іноземної мови:

-Курси для початківців;
-Курси для підлітків;
-Курси розмовної мови, спрямовані на підвищення навиків розмовного спілкування і розширення лексики;
-Бізнес-курси, спрямовані на спілкування в сфері бізнесу;
-Інтенсивний курс, спрямований на швидке вивчення мови.

Чому саме наш центр? У нас ви отримуєте такі переваги:

-Для нас не важливий ваш вік, ми готові навчити різні вікові групи, від дітей до пенсіонерів. Вчити іноземну мову ніколи не пізно;
-У нас немає вимог чи передумов щодо вашого початкового рівня знання мови. Ми готові навчати як з нуля, так і підняти ваші знання іноземної мови на якісно новий рівень. А початковий рівень знання мови вам допоможе онлайн-тест, який ви зможете пройти безкоштовно у нас на сайті, на підставі результатів якого викладач підбере для вас курс;
-Ми підберемо курс іноземної мови спеціалізованого спрямування залежно від ваших потреб і мотивів. Наприклад, курс розмовної мови для спілкування, чи курс спрямований на бізнес, для швидкого освоєння іноземної мови може запропонувати інтенсивний курс за сучасними ефективними методиками.

Можливі як групові так і індивідуальні заняття з іноземної мови, постійні тренінги зі спілкування розмовною мовою. Вартість усіх мовних курсів центру «OKLAND» в Луцьку доступна кожному. Не опускайте можливість вивчити іноземну мову. Професійний підхід викладачів і спеціальні методики, а також сучасний комфортний офіс центу «OKLAND» зроблять курси вивчення іноземних мов в Луцьку легкими і невимушеними, приємними і ефективними.