ЗНАЙДЕМО СПІЛЬНУ МОВУ З КОЖНИМ

Перша і основна задача, яку ми ставимо перед собою – це навчити наших студентів вільно спілкуватися іноземною мовою.
Ми хочемо, щоб знання іноземних мов було Вашою перевагою, Вашим інструментом для досягнення поставлених цілей, будь це кар’єрний ріст, успішне навчання, подорожі, вступ до ВНЗ Вашої мрії, або просто спілкування.
Так як найактуальнішими і затребуваними в нашій країні на сьогоднішній день є англійська, німецька, та польська мови, ми зібрали кращих викладачів для того, щоб Ви мали можливість якісно і в ПОВНОМУ ОБСЯЗІ вивчити іноземну мову.

ПРОЦЕС НАВЧАННЯ

Перед початком навчання проводиться тестування і за результатами визначається група, в якій Вам будемо найбільш комфортно отримувати знання. В OKLAND все націлене на те, щоб людина з будь-яким рівнем володіння мовою отримала максимальне задоволення від навчання і при цьому була по-справжньому зацікавлена в процесі, адже, щоб успішно освоїти іноземну мову, її потрібно, перш за все, полюбити. З цим у наших учнів повний порядок.

ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ

Наш основний принцип – результативність. Тому ми розробили систему мовних курсів та спецкурсів, спрямовану на досягнення Вашої кінцевої мети, а саме на вільному володіні іноземною мови. В процесі навчання Ви самі відчуєте наскільки дієвим є наші методи і наскільки прогресивні Ваші знання.

СУЧАСНА МЕТОДИКА

У мовному центрі OKLAND є своя методика навчання, спрямована на те, щоб студенти максимально ШВИДКО і граматично правильно почали говорити іноземною мовою. За допомогою різноманітних видів діяльності, логічно поєднаних між собою, а також постійного діалогу викладачів зі студентами і студентів між собою ми добиваємося того, що студенти з легкістю долають мовний бар’єр. Багато студентів, які пройшли курси в «OKLAND» переконалися в тому, що ТІЛЬКИ викладачі нашого центру допомогли їм ЗАГОВОРИТИ.

КОМФОРТ

Комфорт в нашому розумінні – це вміння зробити так, щоб Ви відчували себе в стінах мовного центру OKLAND як вдома, але в той же час залишалися в робочому настрої. Тому, ми постаралися оснастити наш офіс всім необхідним для зручної роботи. Крім цього, ми підібрали таке розташування нашого центру, щоб Вам було максимально легко дістатися на заняття.

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Підтвердіть, що ви не робот