ПІДГОТОВКА ДО СПІВБЕСІДИ НА “КАРТУ ПОЛЯКА”

Мовний центр OKLAND пропонує підготовку до співбесіди на отримання Карти Поляка. Одним з основних вимог до претендента Карти Поляка є знання польської мови.

Для успішного проходження співбесіди вам необхідно володіти мовою на рівні А2, а також бути обізнаним в питаннях історії і культури Польщі.

Ми підготували курс, який допоможе вам у короткі терміни дізнатися необхідну інформацію і вільно відповідати на поставлені запитання. Тобто не тільки опанувати мову на належному рівні, а й увібрати в ході занять знання з історії та культури Польщі, необхідні для успішного проходження співбесіди на Карту Поляка.

Права, які дає Карта Поляка власнику:

-безкоштовно отримувати довгострокову візу

-легально працювати на території Польщі

-займатися підприємницькою діяльністю

-право отримувати безкоштовну освіту

-користуватися знижкою 37% на залізничний проїзд

-безкоштовно відвідувати всі державні музеї

-отримувати безкоштовно медичну допомогу в екстрених ситуаціях

-право на фінансову допомогу, призначену для поляків за кордоном

Курси польської мови для карти поляка в Луцьку

Національно-культурні зв’язки Західної України з Польщею дуже тісні. Багато волинян мають польське коріння, а отже мають можливість отримати карту поляка. Документального підтвердження польського походження для цього недостатньо, потрібно ще й показати відповідний рівень знань польської мови. Маєте шанс отримати карту поляка, маєте на це документальні підстави, але незнання або недостатнє знання польської мови може завадити вам у цьому? Вам терміново потрібно вивчити мову сусідньої країни або поліпшити її знання, але не знаєте, як це зробити куди і до кого звернутися у місті Луцьк? В такому разі саме для вас центр вивчення іноземних мов «OKLAND» готовий запропонувати послугу курси польської мови для карти поляка в Луцьку.

Професіоналізм і досвід наших викладачів допоможуть досягти вам необхідного результату. Викладач центру зможе підібрати оптимальну програму навчання відповідно до вашого початкового рівня знання польської мови, тест на визначення якого можна пройти безкоштовно просто у нас на сайті. Ми проводимо навчання як для початківців, так і для тих, хто хоче підняти своє володіння мовою на якісно новий рівень. Вік учнів для нас не важливий, наші мовні курси польської доступні як для підлітків так і для пенсіонерів. Вчити мову не рано і не пізно ніколи! Можливі як індивідуальні заняття, так і вивчення мови в групах. Для максимально швидкого вивчення мови є інтенсивний курс вивчення мови, заснований на спеціальних сучасних методиках, для навчання діловому спілкуванню існує бізнес курс. Ціни на ці курси доступні для всіх. Для набуття досвіду практики спілкування та збагачення лексики проводяться постійні тренінги. Вартість наших курсів польської мови для карти поляка в Луцьку не є обтяжливою для вашого гаманця.

Курси вивчення польської мови від центру «OKLAND» не дадуть вам стовідсоткової гарантії отримання карти поляка, але забезпечити ваше володіння мовою на достатньому для даної мети рівні ми зможемо!