НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Ілля

Ілля

Викладач англійської

Привіт усім!
 
Вже з самого дитинства я полюбив англійську. Саме тому із задоволенням ділюся зі своїми студентами цією пристрастю і намагаюся пробудити в них щиру любов до мови. Тільки по-справжньому захоплена людина здатна досягти великих успіхів!
Головне на моїх заняттях – це дружня атмосфера в аудиторії. Щоб освоїти мову – потрібно її полюбити. У нас не буває нудно, тому що на заняттях ми не просто вивчаємо підручник, а слухаємо англійські пісні, дивимося відео та ділимося враженнями від того, що нас оточує. Мови не будуть вас лякати, якщо ви вмієте сміятися над труднощами. Ну а якщо не вмієте, ми вас навчимо!

Додаткова інформація:

 • Учасник програми Work and Travel 2013 (США, Вашингтон)
 • Призер Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни „Прикладна лінгвістика“
 • Призер Всеукраїнського конкурсу досліджень із соціолінгівстики
Вікторія

Вікторія

Викладач англійської

Обожнюю свою роботу за те,що вона допомагає іншим удосконалюватись. Навчання проводжу як за традиційною, так і за комунікативною методикою. Намагаюся творчо підійти до організації викладання, часто знайомлячи учнів з елементами британської культури. На уроки постійно підбираю додаткові матеріали, які допомагають прекрасно справлятися з мовним бар’єром студентів.

Додаткова інформація

 • Лідер луцької літературної спілки “ALE” (літературний менеджмент, організація зустрічей з письменниками, літературна студія)
 • Переможець олімпіади з прикладної лінгвістики Східноєвропейського Національного Університету ім. Лесі Українки
 • Перекладач документальних фільмів ( англійська, німецька, польська)
Олена

Олена

Викладач польської

Czesc!
Я переконалась, що навчання живої розмовної мови – це ключ до її розуміння. На заняттях я роблю акцент на постановці правильної вимови і сприйняття іноземної мови на слух. Головне в моїй роботі, щоб слухачі по завершенню курсу могли без особливих зусиль висловлювати свої думки польською, з легкістю вступаючи в діалог з носієм мови. В OKLAND ви отримаєте якісну освіту в захоплюючій формі і, впевнена, знайдете нових друзів. Будемо раді бачити вас в нашому центрі!

Додаткова Інформація

 • учасник обласних семінарів-практикумів вчителів польської мови;
 • керівник тренінгів в рамках проекту “Транскордонний Центр Підтримки Ринку Праці”;
 • учасник семінару для вчителів польської мови при Голові Спілки вчителів-полоністів України 21.06.2015 – 28.06.2015.
Христина

Христина

Викладач німецької та англійської

Для мене німецька мова – більше, ніж професія. Ця мова є унікальна, і я з великим задоволенням і з великою віддачею навчаю своїх студентів. На занятті використовую комунікативну методику, звертаючи особливу увагу на вимову і граматику. Полюбляю працювати з різними учнями, незалежно від віку та багажу знань. Вірю в можливості кожного учня. Я особисто перепробувала безліч методик і підходів до навчання і маю відмінний арсенал для того, аби після проходження навчання кожен міг спокійно пакувати валізи закордон.

Додаткова інформація:

 • Член молодіжної організації громадянської освіти Youth in Action
 • Учасник конференцій з питань європейської інтеграції

 

Ольга

Ольга

Викладач англійської

Пам’ятаєте гру в асоціації? Давайте зіграємо. Отже, слово «школа». Хмм, нуднувато. Давайте спробуємо інше – «урок англійської». Сірувато і занудно. А ось асоціації наших студентів на ці ж самі слова: «супер», «класно», «захоплююче»!
Я по вуха закохана в іноземні мови і з радістю ділюся цим своїм захопленням. Постійно намагаюся підвищувати свій рівень завдяки постійній практиці з носіями мови. Це допомагає мені знаходитися в постійному тонусі, який завжди позитивно відображається на якості проведених занять.
Додаткова Інформація
 • Учасник стажувань міжнародної програми AIESEC в Туреччині
 • Учасник програми “Ferienjob in Deutschland”
 • Віце-президент програми волонтерських стажувань AIESEC у Луцьку
 • Учасник Youth Speak Forum на підтримку глобальних цілей ООН
Анжела

Анжела

Викладач польської

Вирішили поступати в польський ВУЗ? Не знаєте, як здати екзамен на карту поляка? Набридло тремтіти від страху на польській митниці? Не проблема! Допоможу з усім цим і не тільки!
Польська мова для мене є практично рідною, адже я почала вивчати її ще з дуже раннього віку. На своїх заняття багато уваги приділяю саме розмовній мові і сприйняття на слух, а в аудиторії у нас завжди дружня і тепла атмосфера, учні спілкуються і поза заняттями. Найприємніше в моїй роботі – бачити посмішки учнів і радіти їхнім успіхам!
Додаткова Інформація
 • Член спілки вчителів-полоністів Волині
 • Член товариства польської культури імені Єви Фелінської
 • Закінчила курс польської мови при Люблінському інституті вдосконалення вчителів
Мирослава

Мирослава

Викладач німецької

Guten Tag!

Я філолог і не уявляю своє життя без німецької мови та спілкування з цікавими людьми. Кожен день намагаюся дізнаватися щось нове про культуру Німеччини. Кожен свій день починаю з посмішки, так як впевнена, що це запорука прекрасного дня! Буду рада розділити з вами приємні моменти на наших уроках. Німецька – це класно і весело! Побачимося на заняттях!

Додаткова інформація:

 • Учасник стажувань міжнародної програми AISEC в Хорватії (викладач німецької мови)
 • Учасник культурної програми обміну Arbeitsjahr in Deutschland
 • Письмовий перекладач наукової документації
Ірина

Ірина

Викладач англійської

Hi there 🙂

Як справи? Добре? А зі знанням англійської будуть ще краще! Це ми вам обіцяємо. Особисто я маю великий досвід у сфері викладання англійської мови та знаю як зробити цей процес максимально захоплюючим. Я дуже люблю свою роботу, тому що викладання є однією з тих рідкісних професій, яка вимагає постійного розвитку. Тож давайте розвиватися разом!

Додаткова інформація:

 • Учасник конференцій під егідою British Council
 • Викладач спеціалізованого курсу англійської мови за професійним спрямуванням