КУРС ІНТЕНСИВ

Інтенсив-курси англійської мови – коли немає часу на навчання!

Програма складена таким чином, що за рахунок збільшення інтенсивності занять і їх тривалості, повноцінний курс англійської мови можна пройти в короткі терміни. Інтенсивні курси англійської дозволяють направити всю увагу на вивчення мови, і, не відволікаючись, пройти все навчання в швидкому темпі!

Програма інтенсивного курсу вивчення англійської мови допомагає швидко освіжити знання і якісно підготуватися до вступу до ВУЗу з вивченням англійської, відпустки або ділової поїздки за кордон. Як показує практика, влітку прискорене навчання найбільш популярне: у зайнятих людей з’являється можливість підучити мову у відпустці, у студентів – під час канікул.

Заняття проводяться 3 рази в тиждень по 90 хвилин.

Інтенсивний курс вивчення англійської мови в Луцьку

У вас з’явилась можливість отримати роботу або можливість навчання за кордоном? Ви збираєтесь найближчим часом поїхати за кордон на відпочинок? Вам необхідно здати іспит з англійської на отримання візи або зеленої карти на проживання в іншій країні? Але ваш рівень знання мови не достатній для цього. І головне – терміни підганяють! Вам необхідно терміново в найкоротші терміни вивчити англійську мову. Тоді послуга інтенсивний курс вивчення англійської мови в Луцьку від мовного центру «OKLAND» саме для вас!

Пропозицій про експрес-навчання англійської мови багато, в тому числі і дистанційних, але чи всі вони є ефективними і дають гарантію вивчити мову? Перевага такого інтенсивного курсу вивчення англійської мови в Луцьку у тому, що він є очним, проводиться в затишному офісі центру, що дає кращий ефект, ніж різноманітні дистанційні курси вивчення іноземних мов, що рекламуються в інтернеті. Викладачі несуть відповідальність за результат, оскільки досконало володіють сучасними передовими методиками, що забезпечать максимально швидке вивчення мови. До того ж, очні заняття з можливість живого спілкування і спеціальних практичних тренінгів завжди дають більш ефективний результат.

Заняття цього курсу доступні для курсантів будь-якого віку, від дітей і підлітків до пенсіонерів, можливі як індивідуальні так і групові заняття. Курси спрямовані як на розширення лексики, так і набуття практики і навиків спілкування. Для цього в програмі навчання існують спеціальні тренінги. Вартість інтенсивного курсу в Луцьку від мовного центру «OKLAND» є доступною для усіх. Курси доступні в тому числі і для підлітків, організовуються як для початківців, так і для тих, хто володіє певним рівнем знання англійської. Можливі такі різновиди, як бізнес-курси, спрямовані насамперед на розвиток навиків і практики ділової мови, курси розмовної англійської мови, що допоможуть максимально швидко вільно і впевнено заговорити по-англійські.

Даний курс допоможе вам дуже швидко вивчити англійську мову або піднятись на якісно новий рівень її знання. Не витрачайте часу дарма – вивчайте англійську інтенсивно на мовних курсах центру «OKLAND»!